Ing. Martin Tobola
autor a výhradní poskytovatel licencí
e-mail: info.linuxpower@gmail.com

      O programu    |   Licence (ceny)    |   Ke stažení    |   Nahlášení chyby    |   Dokumentace    |   Důležité info
 
Nahlášení chyby v programu
 
 
 

Program je napsán v dobré víře, pro usnadnění daňové evidence, a neměl by Vám způsobit nějaké škody. Bohužel žádný programátor na světě nemůže zaručit, je jeho program je úplně bez chyb (už je to prostě tak, počítačové programy píši lidé a lidé bohužel chybují), proto používání programu "Živnostník" je pouze na Vaše vlastní riziko. Autor, ani distributor Vám v žádném případě nic nedá.

Také je třeba zdůraznit, že program zaručeně nebude vést daňovou evidenci za Vás. Program Vám jen pomáhá (berte ho jako čistý nepopsaný papír)! Je čistě Vaše věc, jaká data si tam nabušíte (jak si ten papír počmáráte). Program je psaný tak, aby Vám dovolil uložit všechno a pouze Vy (nikoliv počítač) víte co děláte a proč to děláte. Typickým příkladem může být změna nějakého datumu na 2 roky starém dokladu, nebo přepsání daňové rekapitulace na dokladu, atd. atd. A pokud se Vám to nelíbí, měli byste se asi poohlédnout po jiném programu...

Program se snaží vyhovět platné legislativě ČR. Jistě mi však dáte za pravdu, že v našich zákonech aby se čert vyznal, takže se skutečně můžete stát, že v programu narazíte na něco, co chybí (např. údaj na dokladu) nebo je špatně. Věřte mi, že s těmito problémy se potýkají úplně všechny ekonomické a účetní programy, ať už jsou malé, velké, komerční, nebo zadarmo. Důležité je, aby se takováto chyba včas našla, informovalo se o ní, a napravila.

Chyby prosím posílejte na adresu autora (viz. záhlaví stránek).

 

 

 

(c) 2007 MTs